شرکت جرثقیل سقفی پودم

شرکت جرثقیل سقفی پودم دارای 50 سال تجربه در زمینه توسعه و تولید انواع بالابر های صنعتی و تجهیزات جرثقیل سقفی می باشد. شرکت جرثقیل پودم که در کشور ایران با نام (جرثقیل سقفی بلغاری) شناخته شده است بزرگترین تولید کننده بالابر و وینچ برقی بکسلی در اروپای مرکزی و شرقی است.

جرثقیل سقفی پودم
جرثقیل سقفی پودم

محصولات ما دارای علامت استاندارد اروپا CE منطبق با دستورالعمل 2006/42/EC ماشین آلات جهت سلامتی وایمنی مورد نیاز در سطح اتحادیه اروپا می باشد. شرکت جرثقیل پودم بلغارستان پیشرو در تولید انواع وینچ، بالابر و جرثقیل برای تولید کنندگان انواع جرثقیل کارگاهی و کاربران نهایی آن است. در تاریخ فروش این شرکت بیش از 1,900,000 دستگاه از انواع بالابر بکسلی در بیش از 40 کشور در سراسر جهان به فروش رسیده است.

آرتیستون صنعت

آرتیستون صنعت به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی، دروازه ای، بازویی و دیگر تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام می باشد. مجموعه گروه آرتیستون صنعت به عنوان یک برند معتبر سهم بزرگی در بازار تولید و واردات انواع تجهیزات و قطعات جرثقیل کارگاهی در کشور دارا می باشد.

ما اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان می باشد. هدف ما ارائه محصولات و خدمات متفاوت برای طیف وسیعی از مشتریان در سراسر کشور می باشد و تامین خواسته مشتریان یکی از افتخارات ماست.

نمایندگی جرثقیل سقفی پودم
×